ČAKÁME VÁS NA PREDAJNI SO ZĽAVAMI AŽ DO - 20% NA NOVÉ OBJEDNÁVKY A SO ZĽAVAMI AŽ DO -35% NA VYSTAVENÉ MODELY 

Žula ako spestrenie interiéru a navodenie tej správnej atmosféry

Použitie žuly vo svojom interiéry pomáha zlepšiť koncentráciu, prispieva k vyrovnanosti a k schopnosti riešiť stresové situácie, taktiež má pozitívny vplyv na zmysli a myseľ.

Žula sa používa ako častý doplnok do interiéru, či exteriéru, niet sa čomu diviť-je veľmi odolná, vďaka materiálom, z ktorých sa skladá-živec, sľuda a kremeň.

Je výnimočná tým, že žiaden stôl nebude rovnaký, ale každý bude výnimočný, a to preto lebo na povrchu sa nachádzajú rozličné, zrnité častice, ktoré majú rôzne sfarbenie.
Typická farba pre žulu je zvyčajne svetlá (biela, sivá) s odtieňmi ružovej, modrej, zelenkastej, ale ak je súčasťou väčšie množstvo tmavo sfarbených minerálov, môže byť aj tmavá.

V dnešnej dobe si ľudia čoraz viac volia do svojho interiéru prírodné materiály, ktoré nie sú najlacnejšia voľba, ale vďaka vysokej odolnosti a trvácnosti sa táto investícia určite oplatí.

Najčastejšie sa žula využíva najmä vo vnútornom interiéri a to v kuchyni, kúpeľni, obývačky, na výrobu podláh (podlahové vykurovanie, pretože má schopnosť akumulovať teplo), najmä kvôli svojej životnosti a exkluzivite je vhodná aj ako luxusne vyzerajúca doska konferenčného stolíka. Chemikálie, ktoré sa v domácnosti bežne používajú by nemali byť pre tento povrch žiaden problém. Žula sa môže vyskytovať v rôznych spracovaniach a to v matných, lesklých, protišmykových. Jej najväčšou výhodou je, že sa dá na mieru prispôsobiť, je hypoalergénna, nevyžaduje náročnú údržbu. 

 

Zdroj: http://www.granitdesign.com/en/find-a-distributor/

 

Sídlo spoločnosti

  • Sofa Partners s.r.o.
    Radlinského 448/14
    955 01 Topoľčany
  • IČO: 46 416 641
  • +421 908 754 281
  • predajňa Bratislava
    +421 911 411 220


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu