ČAKÁME VÁS NA PREDAJNI SO ZĽAVAMI AŽ DO - 20% NA NOVÉ OBJEDNÁVKY A SO ZĽAVAMI AŽ DO -35% NA VYSTAVENÉ MODELY 

Jarné osvieženie

Teplé slnečné lúče a vôňa rozkvitajúcich kvetov nám neodmysliteľne prináša jar. S jarou sa nám spájajú pestré svetlé farby v našich domácich priestoroch. Ako osviežiť domov a priniesť do rozkvitu aj náš interiér?

Ozdobte sa vankúšmi

Obývaciu miestnosť možno rozjasniť pestrými vankúšmi, ktoré Vašej obývačke dodajú život a energiu. Pokiaľ máte sedaciu súpravu v neutrálnych farbách, práve vankúše Vám dopomôžu vytvoriť zo sedačky zaujímavý energický kúsok. Hodenie vakúšov na sedačku vytvorí osobnosť sedacej súpravy. Prečo teda neísť do farieb roku 2019, ružovo-oranžovej?

Zosvetlite miestnosť kobercom

V dnešnej dobe máme na výber z veľkého množstva kobercov. Prečo ho napríklad nevyužiť v spálni? Spálňa je síce miestnosť, kam chodíme len prespávať, ale viete si predstaviť ten úžasný pocit, keď namiesto pochmúrnej spálne vstúpite do rozjasnenej miestnosti plnej jarnej atmosféry? Dodajte jej kontrast v podobe žiarivo oranžového vintage koberca.

Teplé farby

Jedným z najjednoduchších spôsobov ako dať miestnosti jarnú atmosféru je teplá farba. Pridanie záclon do miestnosti Vám ju rozžiari. Vyzdobte si miestnosť pestrými záclonami a uvidíte ten nádych jari. Čo takto v tónoch svetlo ružovej? Nebudete ľutovať. :)

Zázračná tapeta

Tapeta môže robiť zázraky pre mále priestory. Z nudného usadlého priestoru Vám vytvorí rozžiarenú miestnosť plnú života. Prečo teda nevyskúšať kvietkovanú tapetu, ktorá so sebou do miestnosti prinesie život?

Zamat

Pokiaľ nie ste typ, ktorý by si pre jarné osvieženie zvolil vankúše alebo záclony, čo takto vniesť jarného ducha do obývacej miestnosti v podobe nového kresla? Dodá miestnosti moderný “vibe“ a ako bonus máte pohodlné kreslo pri čítaní Vašej obľúbenej knihy. Už ste premýšlali nad kreslom v zamatových látkach? Vyzerajú luxusne a osviežujúco.

Farebné kvety

Usporiadanie farebných kvietkov u Vás na stole dodá kúzlo Vašej miestnosti. Kvety so sebou prinášajú energiu do každej izby. Nemúsite sa v ich prípade báť “zgyčovenia“ priestoru. Či už nadrozmerná zelená rastlinka alebo množstvo malých kvietkov, v každom prípade vnesú život do Vašej izby.

Kameň

Prírodný kameň prinesie do Vašej miestnosti príjemný prírodný look, plný luxusu.

Sídlo spoločnosti

  • Sofa Partners s.r.o.
    Radlinského 448/14
    955 01 Topoľčany
  • IČO: 46 416 641
  • +421 908 754 281
  • predajňa Bratislava
    +421 911 411 220


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu