Kože

Na predajni si máte možnosť vybrať zo širokej ponuky kvalitných koží. Pestrá kolekcia farieb vás inšipiruje a ponúkne vám príležitosť k vytvoreniu luxusného, moderného a farebného interiéru. Na ukážku, aspoň niektoré z nich.

Pravá koža je veľmi kvalitný materiál a vydrží veľmi dlhé obdobie. Koža zvierat zbavená chlpov a podkožného väziva sa mechanicky a chemicky spracúva tak, aby bola odolná voči vlhku a nestvrdla na suchu. Takto spracovaná koža sa nazýva useň.

Semianilínová koža - je kompromisom medzi dokonalosťou povrchovej úpravy korigovaných usní a jemnosťou anilínových usní. Je veľmi jemná na dotyk, vyrába sa z najlepších surovín a je vhodnou voľbou aj pre náročnejšieho zákazníka.

Anilínová koža – sa vyznačuje nerovnomernou, na dotyk jemnou textúrou. Na dosiahnutie tejto mäkkosti a bohatej farby je koža máčaná v bubnoch s čírymi moridlami na niekoľko hodín. Anilínová koža si zachováva nielen hebkosť a pružnosť, ale aj svoju vlhkosť. Tento druh kože patrí k nakvalitnejším.

Korigovaná koža - nedokonalosti na povrchu kože sú odstránené zbrusovaním a následne potlačené dezénom aby sa obnovil prírodný vzor. Na povrch kože sú nanášané farebné pigmenty a ochranný film. Mäkkosť materiálu sa pri tomto spracovaní čiastočne stráca , no koža dostáva nový rozmer - extrémnu odolnosť. Tento typ kože je najviac používaný a to predovšetkým z dôvodu nižšej ceny avšak koža nestráca na kritériách kladených na prírodnú kožu so širokou škálou farebných odtieňov a dizajnu.

SUPREME

Koža, ktorá spája prvky dokonalej krásy, komfortu a trvanlivosti. Táto hebká a pritom vláčna semianilínová koža je špičkovej kvality. Je výhradne spracovávaná z býčej kože o hrúbke 1,6mm. Na základe technických parametrov sa radí medzi takzvané ťažké kože.

Počas jej spracovania sa dôraz kladie na dosiahnutie výraznejšej štruktúry. Povrchová úprava je na báze vody s pololesklým efektom, čo zabezpečuje výrazné pohodlie a hrejivý pocit pri sedení.

FLORIDA

Druh: koža
Typ kože: hovädzina
Hrúbka: mm 1,3-1,5
Farbivo: anilínové farbivo
Povrchová úprava: pigmentované

KONTAKT

Sofa Partners s.r.o.
Radlinského 448/14
955 01 Topoľčany

IČO: 46 416 641

Predajňa Nitra
Bratislavská 35, Nitra

PODPORUJEME PLATBY

SLEDUJTE NÁS